O mne

Srdečne Vás vítam na mojom blogu 🙂

Volám sa Simona Škodová, mám 22 rokov a pochádzam z Malaciek. Na mojom blogu nájdete recepty na zdravé a vyvážené jedlá a taktiež aj niečo málo z môjho života. Vytváraniu vlastných receptov sa venujem už pár rokov aj keď zo začiatku som k jedlu nemala taký pozitívny vzťah ako teraz! Paradoxne mi jedlo pomohlo sa vyliečiť z PPP a teraz si ho užívam všetkými dúškami s radosťou a bez výčitiek a presne takto by som Vám ho chcela ukázať. Každý si zdravé jedlo charakterizuje po svojom. Podľa mňa je zdravé jedlo také po ktorom sa cítime šťastní, nemáme z neho výčitky a ešte si na ňom aj pochutíme.

Môj jedálniček je vyvážený, snažím sa pripravovať a jesť plnohodnotné jedlá, plné vitamínov a živín, ale raz za čas si pochutím aj na kalorickejšom jedle, ako napríklad zmrzlina alebo hamburger.

Študujem masmédia a marketing na Paneurópskej vysokej škole Bratislave. Pracujem na marketingovom oddelení Očnej kliniky NeoVízia. Vo voľnom čase sa rada venujem behu a jóge. Rada skúšam nové veci a objavujem zaujímavé miesta. Rodina, priateľ a kamarátky sú súčasťou môjho každodenného života.

Teším sa z maličkostí, pretože tie tvoria základ šťastia a úspechu.

Jeme preto aby sme žili, nežijeme preto aby sme jedli.

Instagram: @simona_skodova

FB Page: Simona Škodová food & lifestyle