Môj protiklad Jakub

Ach tí chlapi! S nimi ťažko a bez nich ešte ťažšie, súhlasíte žienky? Rozhodne si to isté o nás veľakrát povedia aj muži. My s Jakubom tvoríme pár už vyše dvoch rokov. Na to, že to je pomerne krátka doba, prežili sme toho už kopec. Kopec dobrého ale aj zlého. Ľudia, ktorí nás poznajú vedia, že sa dokážeme hocikedy „pohádať“ behom pár sekúnd udobriť a zároveň si zo seba spraviť srandu.

Stále mám pred očami naše prvé stretnutie. Ja nenamaľovaná a v teplákových šatách. On stokilový chlap s úžasnou vôňou a jemným hláskom. Až tak jemným, že som sa po jeho predstavení sa začala smiať. Ahoj, ja som Kubo Kubovič. Áno, vtedy som si povedala, že my dvaja raz budeme spolu. Netušila som však, že to bude mať tak rýchly spád a ja si nebudem bez neho vedieť predstaviť život.

Stretli sa dva protiklady. Obaja sme boli zvykutí na iný druh života ale ako sa hovorí protiklady sa priťahujú a nie je tomu inak ani v našom vzťahu. Ja, stále časovo zorganizovaná a zodpovedná. Večne pod tlakom a mysliaca si, že všetko musím spraviť na 110%. Jakub, flegmatik, ktorého zaujímalo, kedy ísť do posilky, čo dobré zjesť a najmä si užívať silu prítomného okamihu. Jakub je spontánny človek a úprimne mi celkom trvalo, kým som si zvykla a naučila sa predvídať jeho myšlienkové pochody. Myslím si, že aj to je jeden z dôvodov prečo sme spolu. Páči sa mi jeho spontánnosť a najmä nadhľad, ktorý má. Nerobí si ťažkú hlavu z hlúpostí, nestresuje sa a je „úplne v pohode“. Za to ja mám naplánovaný týždeň presne na hodinu a keď mi niečo nevychádza som v strese. Lepšie povedané, bola som. Naučil ma byť spontánnejšou a pokojnejšou. Ja som mu zasa ukázala, že niektoré veci si treba pamätať a treba byť v určitých momentoch viac zodpovedný. Takto sa zosúlaďujeme každým dňom.

Rovnako to máme aj v obliekaní sa. Keď sme sa spoznali môj šatník obsahoval čiernu, bielu a sivú farbu. A teraz? S rukou na srdci môžem povedať, že môj šatník blesá farbami. Možno aj preto, že mi ukázal, že MÔŽEM, že som krásna a skrátka si môžem uletieť a byť výraznejšia. Istotne si viete predstaviť aj zmenu v jeho šatníku. Boxerské kraťasy, tielko do posily a tenisky na všetky udalosti, lebo veď „je mi pohodlne“. Ale nie vždy sa tie tenisky aj hodia a Jakubovi v skrini pribudli slušné nohavice, košele a po novom aj nové traky. Kto by to bol povedal, však? 🙂

Nedávno sme sa dokonca zúčasnili aj otvorenia nového obchodu výlučne s pánskou módou LePremier v bratislavskom Auparku. A musím na Jakuba prezradiť, že si to celé užíval. Dokonca pred odchodom z domu bol pred zrkadlom dlhšie, ako ja. Česká značka Le Premier je dôkazom, že móda, štýl a kvalitné odevy nie sú len ženskou záležitosťou, ale nachádzajú si svoje miesto aj v pánskych šatníkoch.  Značka pôsobí na českom trhu už od roku 2011 a vďaka zákazkovému šitiu sák, nohavíc a košieľ si môže oblek na mieru dovoliť takmer každý. Le Premier poskytuje nadštandardný servis všetkým svojim zákazníkom. Či už sa chystáte na svadbu, promócie alebo pracovný pohovor, s výberom toho pravého obleku vám pomôže profesionálne vyškolený personál. Popri Made to Measure – oblekoch a košeliach na mieru – si môžete vybrať aj z kvalitnej Ready to Wear kolekcie: od spodnej bielizne cez casual oblečenie, ako sú chinos a polo tričká, až po konfekčné obleky a košele. V ponuke predajní Le Premier exkluzívne nájdete aj ručne šitú obuv anglickej značky Loake, ktorá dodáva svoje topánky na britský kráľovský dvor.

My sme si slávnostné otvorenie veľmi užili a ďakujeme za pozvanie. Celé podujatie moderoval Mišo Sabo, predstavili sa aj ambasádori LePremier Adam Suchánek a Juraj Bača. O blogerskú spoločnosť sa postarala krásna Lapkinn aj s manželom Dominikom.

Som rada, že už teraz vieme, odkiaľ bude mať Jakub svadobný oblek. Horšie je, že neviem odkiaľ bude môj zásnubný prsteň 😀

Pre viac inšpirácie pre pánov alebo dámy, ktoré chcú potešiť svoje polovičky kvalitným oblečením sledujte LePremier instagram alebo Facebook

Otvorenie predajne v Aupark Bratislava 

Simi