Z môjho života

Prírodná kozmetika Bio-Way

Ahojte,

Ako správna žena sa neteším len z  jedla, oblečenia, topánok, ale aj z kozmetiky. A ešte lepšie ak viem, že je kvalitná, prírodná a áno aj na pohľad krásna a najmä voňavá. Presne tieto všetky pre mňa dôležité aspekty spĺňa aj kozmetika z E-shopu Bio-Way. Pred pár týždňami sa mi do rúk dostali niektoré produkty, ktoré poskytujú a ja som teda mala možnosť ich otestovať.

Najviac zo všetkých si ma získala kompaktná pena na holenie. Pena na holenie by nemala chýbať v kúplni každej ženy a táto je zo všetkých, ktoré som zatial vyskúšala najlepšia. Zanecháva jemnú a príjemne voňavú pokožku. Áno, môžete si povedať, že taká je každá druhá, ale prečo má u mňa práve táto veľké plus? Lebo jej stačí naniesť minimum a vydrží naozaj dlho a zabraňuje vysušovaniu pokožky a zarastaniu chĺpkov. Dokonca ak by som nebola „chorá“ krémovaním, tak by som sa po holení ani nemusela natierať. Osobne som bola s ňou nadmieru spokojná a odporúčam ju vyskúšať. Ja jej určite zostáva verná.

Soaphoria Kompaktná pena na holenie “Žena”

Druhý produkt, ktorý sa priznám bol pre mňa neznámy bola konjacova špongia. Konjacova špongia odstraňuje odumreté bunky, pôsobí ako jemný peeling, čistí a hydratuje pokožku. Najprv som bola voči tejto špongii trocha skeptická a nechala som si ju, ako poslednú na vyskúšanie, ale bola som z nej príjemne prekvapená. Je to skvelý pomocník v starostlivosti o pleť.

http://www.bio-way.sk/produkt/provitality-konjacova-spongia-100-pure/

MusK mydlo s názvom „Kvetinová slávnosť“ je doslova dizajnové, prírodné ručne robené mydlo. Je vyrobené z kombinácie z kokosového, olivového a ricínového oleja, navyše obohatené o včelí vosk. Mydielko ma zo všetkých produktov zaujalo najmenej, ale asi len kvôli tomu, že ručne robené mydielka sú už v dnešnej dobe všade okolo nás dostupné a takisto si ich vieme pri väčšej dávke trpezlivosti spraviť aj doma. Ale veľmi sa mi páčila vôňa a samozrejme som rada, že som mohla vyskúšať pre mňa novú značku mydiel.

http://www.bio-way.sk/produkt/musk-mydlo-kvetinova-slavnost/

V Bio-Way mysleli aj na môjho Jakubiho a poslali mu nádherne voňajúce pánske mydlo s názvom „Pánsky klub“. Vonia prenádherne, takže dievčatá Vianoce sa pomaly blížia a ak neviete, ako potešiť svoju polovičku objednávajte. Nebude sa páčiť len vášmu partnerovi, ale aj Vám 🙂

http://www.bio-way.sk/produkt/mydlo-pansky-klub/

Bio-Way na mňa pôsobí veľmi pozitívne, jemne a voňavo. Jediné, čo by som im vytkla je, že nemôžeme pri otvorení ich stránky rovno aj ovoniavať všetky tie ich super vecičky. Je ako stvorený pre nás nežné pohlavie.

Bio-way môžete sledovať aj na instagrame: https://www.instagram.com/biowaysk/

E-shop: http: //www.bio-way.sk

A aby som nezabudla!!!! 2.12. 2017 otvárajú svoju prvú kamennú predajnu v Banskej Bystrici na Hornej 16. Čiže na svoje si prídu všetci tí, ktorí uprednostňujú osobný kontakt a takisto aj tí, ktorí si chcú kozmetiku vyskúšať na vlastnej koži.

 

Bio-Way x Simi

Mohlo by sa vám tiež páčiť...