Cestovanie Z môjho života

Košice Fashion Week 2

Ahojte,

V predošlom príspevku som sľúbila pokračovanie z nášho PressTripu v Košiciach, tak idem rovno na to! Z prvého dňa viete, že všetko bolo viac ako VÝBORNE! A inak nebolo tomu ani náš druhý spoločný deň. Týmto ďakujeme Veroničke a dávam klobúk dolu za celkovú suprdupr organizáciu.

V sobotu nás čakali o 7:30 spoločné raňajky v reštaurácii hotela City Residence , ako som spomínala hotel bol naozaj krásny a posteľ veľmi pohodlná. Bola pohodlná natoľko, že sa nám s Jakubom podarilo zaspať a na raňajky sme prišli neskoro, ale dôležité je, že sme prišlo, no nie? Mňa čakali tieto proteinove lievance s ovocíčkom a boli eňoňuňo! V City Residence to funguje tak, že si vždy večer objednáte raňajky z ich ponuky na recepcii. Ako môžete vidieť sú naozaj bohaté a automaticky k ním dostanete kávičku, fresh a koláčik. Aby ste si vedeli predstaviť, čo všetko tam majú tak stačí ak kliknete sem a môžu vam začať tiecť slinky 🙂

Po raňajkách nás čakalo prekvapnie a to návšteva Opálových baní ,ak  budete niekde v okolí určite sa zastavte. Celá prehliadka bola pre mňa prínosná a miestami aj zábavná. Viete čo znamená 30CLK? Ak nie tak sa do opálových baní popnáhľajte 😀

Po vyše hodinovej prehliadke nás čakal obedík v krásnej provensálskej reštauráci A La Maison Restaurant , kde jedli nie len ústa, ale aj oči.  Polievočka  bola super, skoro ako od babičky. Hlavné jedlo ma trošilinku sklamalo, pretože som si vybrala lososa, ktorý bol suchší, ale nebudem sa hrať na chrumkavú 😀 všetko ostatné bolo mňamózne. A aby som nezabudla, palacinky tam majú TOP! Z mojej som ochutnala kúsok a zvyšok darovala môjmu hladošovi, ale na tú chuť spomínam ešte teraz.

Ďaľšia zastávka bola na LaserGame v X3M Games  Osobne som hrala túto hru úplne prvýkrát a tak to veru aj dopadlo. Skončila som posledná a viete prečo? Lebo ma Jakub najviac krát zasiahol a tým pádom ma dostal nie na nulu, ale na -550 bodov 😀 Fakt neviem, čo mi tým chcel naznačiť, pevne verím, že v tom nebolo nič osobné. Každopádne to bola veľká sranda a ja som sa cítila ako v akčom filme. A po obede nám to dobre padlo a super sme sa vybehali. Neskôr sme skúsili aj virtuálnu realitu a s babami sme si zatancovali pri X-BOXe.

Spotené a unavené sme sa pomaly lúsknutím prsta premenili na „princezné“ a užívali si večerné prehliadky na KFW. A pribudla nám do partičky Linda

Po krásnych slovenských modeloch, ktoré boli odprezentované na KFW, sme sa premiestnili na spoločnú večeru a to do nášho obľúbeného podniku Mondieu Mnohí ho určite poznáte z Bratislavy. Ja osobne mám k Mondieu srdcovú väzbu a veľmi rada ho navštevujem. Majú superský výber jedál a aj keď ich poznám naspamäť tak vždy si jedálny lístok pozerám s hlavou v smútku, pretože by som si najradšej dala všetko.

Neďelnajšie raňajky sme si vychutnávali už na našej kráľovskej izbe. Izby a celý personál hotela bol naozaj SUPER! Cítili sme sa u nich ako v bavlnke. S Jakubom sme boli prvýkrát v tak krásnom hotelíku a týmto sa chceme poďakovať aj pani riaditeľke za pozvanie a všetkým zamestnancom za perfektný prístup. Musím sa priznať, že som si hotel pozerala ešte pred odchodom na internete a prvýkrát sa mi stalo, že hotel bol naživo oveľa krajší ako býva na fotkách.

Simi <3

Mohlo by sa vám tiež páčiť...