Z môjho života

Just Woman by Diva’s for Women

Ahojte 🙂

16. júla v nedeľu sme sa so Sárou zúčastnili perfektnej akcie pod názvom Just Woman by Diva’s for women. Už z názvu je jasné, že išlo výhradne o ženskú akciu plnú dobrej nálady a energie. Respektíve pre ženy a Sajfu, nakoľko on zastupoval pánske pohlavie na akcii 😀 Celé podujatie začalo hodinou jógy, kde sme sa poriadne ponaťahovali a pripravili na 5km beh. Medzi jógou a behom bola však kratšia prestávka, kedy si mohli zúčastné pozrieť stánky, pofotiť sa a užívať si atmosféru na Draždiaku.

Ja som bola počas prestávky v stánku Diva’s spolu so šikovnou Radkou (@rad.ka). Obe sme napiekli pár našich obľúbených koláčikov a ponúkali ich žienkam na doplnenie energie. Minuli sa rýchlosťou svetla a ani sme len netušili, že by mohli mať taký úspech. Pevne verím, že všetkým chutili. Všetky ste nám spravili obravskú radosť. Ja som napiekla flapjack s lesným ovocím a arašidovým maslom, makové sušienky s horkou čokoládou a Makovo-kokosový koláč s jogurtom. Mimochodom Radka je veľká šikulka, tak si ju určite pozrite na jej instagrame.

Príjemné pozeranie fotiek 🙂

Úsmev pred behom 🙂

Sajfa a Veronika Ostrihoňová Cifrová

Najväčším potešením bol pre mňa úspšene zvládnutý beh. Aj napriek tomu, že to bolo „len“ 5km tak sme to časovo zvládli podľa mňa perfektne. 1km sme odbehli za 5:55 min. A to je doposiaľ môj najlepší čas a taký menší osobáčik. 5km sme zabehli celkovo za 27 minút.

V stánku Diva’s s Radkou (@rad.ka)

ĎAKUJEM <3

Justwoman x Simi

Mohlo by sa vám tiež páčiť...