Z môjho života

Môj rok 2016

Rok ubehol ako voda a ja som si ani nestihla všimnúť kedy to všetko tak celé rýchlo skončilo. Myslím si však, že nie som jediná, ktorej ten čas tak rýchlo beží a 48 hodinový deň by niekedy tiež nebol na škodu 🙂 Udialo sa toho v mojom živote veľmi veľa. Bolo dobre a bolo aj zle. Stále hovorím, že všetko je presne tak ako má byť a aj to zlé je v konečnom dôsledku na niečo dobré.

Každá jedna situácia nás v živote niekam posunie alebo niečo nové naučí. Rozhodla som sa preto spraviť pre Vás ale aj pre seba tento príspevok a zhrunula môj rok 2016.

Som vďačná za všetko a za všetkých ľudí v mojom živote.

 • Minulý rok som začala veľmi nešťastne nakoľko som bola mesiac PN so sadrou na nohe. Pár dní som to brala veľmi zle ale nakoniec som si povedala, že to najhoršie si odkrútim na začiatku roka a potom budem pokračovať už len s úsmevom a v zdraví 🙂
 • Prvá radosť pre mňa nastala hneď v januári a a to postupom na semifinále Miss Slovensko. Udalosť, ktorú som vôbec nečakala ale nakoľko som bola po zranení tak som z nej mala zmiešané pocity no aj napriek tomu som sa na semifinále dostavila a bojovala. Síce neúspešne, ale pre mňa osobne to bol aj tak veľký úspech. Už len to, že som mala možnosť vidieť kúsok zákulisia súťaže. Od detstva to bol môj sen tak som sa k nemu aspoň na chvíľu mohla priblížiť.

 • Pár dní po semifinále sa mi naskytla možnosť zúčastniť sa na natáčaní reklamy na reláciu TVOJA TVÁR ZNIE POVEDOME, na ktorej som bola s mojou najlepšou kamarátkou Simonkou. Spoznala som úžasných, kreatívnych a milých ľudí. Čarešničkou na torte bolo pre mňa osobné stretnutie s Pycom.

 • Nakoľko som bola zamestnaná do 31.10.2016 v banke tak som sa vždy počas voľna snažila svoj čas využívať naplno. Napríklad aj tak, že som mohla na mojej bývalej škole prezentovať študentom moje znalosti ohľadom  výživy a celkovom postoji k životu.

 • „Herecké výkony“ však reklamou nekončili a objavila som sa vo videu u Mateja Zrebného s názvom „Mám priateľa“ ktoré ani sama neviem ako som zvládla zahrať no každopádne to bolo pre mňa komické 😀 Najmä to, keď som išla po ulici a ľudia po mňe začali kričať „to je tá, čo má priateľa.“

 • Stretnutie, pri ktorom sa mi tlačili slzy do očí. Dlho,dlho vééééľmi dlho sledujem Evku Dvoráčkovú, ktorá žije v Dubaji. Hneď ako som sa dozvedela, že príde na Slovensko a bude tu mať seminár tak som sa v momente prihlasovala. Evku obdivujem a od stretnutia s ňou som prehodnotila v živote určité veci a preto stretnutie s ňou zaraďujem medzi dôležité situácie nie len v minulom roku ale aj v mojom živote celkovo.

 • Praha je moje srdcové mesto. Vždy sa tam rada vraciam a minulý rok sa mi to podarilo 3x. 2x babská jazda a 1x koncert Rihanny s mojou naj Simi.

     

     

     

 • V Malackách máme dvakrát do roka podujatie s názvom Malacká šošovica, ktorá podporuje lokálnych výrobcov či už rôznych predmetov alebo jedla. Ja som mala možnosť sa zúčastniť na oboch akciách so svojími vlastnými koláčikmi, čo si nesmierne vážim.

     

 • 29. 5. 2016 som spoznala Jakuba. Čisto náhodne a nečakane. O tom ako som mala pri prvom pohľade motýliky v bruchu písať nebudem, ale boli tam 🙂 Nevravím, že sme najdokonalejší pár na svete a netvrdím ani to, že už budeme spolu do konca života (aj keď by som bola určite veľmi rada!), ale Jakub je človek pri ktorom sa cítim šťastná, v bezpečí a ľúbená. Ďakujem Bohu za to, že mi ho poslal do života.

     

 • Leto bolo pre mňa aj napriek práci veľmi pestré. Nebola som síce na dovolenke, ale snažila som si užiť každú jednu chvíľu s mojími najmilšími pri vode alebo na menších výletoch. A trocha som sa stihla aj opáliť, ale vážne len trocha 😀

     

    

    

 • Sedím v práci  a zrazu mi volá Tina či by som len tak náhodou nechcela prispieť do jej appky s mojími receptami. Áno, splnil sa mi vďaka nej sen!

 • 7. 9. 2016 a ja som oslávila 20 rokov. Brat ma zobudil so slovami “ Tak Simi a už si stará koza“ 😀 na narodeniny som mala aj zápis na výške. Tento deň bol pre mňa výnimočný neviem vlastne ani prečo len viem, že som sa cítila naozaj perfektne.

    

 • Každý jeden deň nie len v minulom roku ale aj v mojom živote bol, je a dúfam, že aj bude super. Za každý jeden okamih som vďačná a mám radosť, že som ho mohla prežiť zdravá, spokojná a s úžasnými ľuďmi, ktorých ľúbim. Som šťastná, že môžem robiť veci, ktoré ma bavia a hrejú moje srdiečko. Som rada, že som sa rozhodla ísť na vysokú školu a opustiť prácu, v ktorej som sa vôbec nenašla.

          

 • Vianoce som prežila s rodinou. So starým rokom sme sa rozlúčili a s radosťou privítali Nový rok 2017, ktorý bude dúfam pre každého úspešný a minimálne tak dobrý ako ten predchádzajúci.

     

 • Najkrajšie momenty v živote sa aj tak nedostanú na sociálne siete.

 Simi 🙂

Mohlo by sa vám tiež páčiť...

Pridaj komentár