Z môjho života

Neobyčajné ráno

Pozná to asi každý z nás. Zobudiť sa. Spraviť každodennú rutinu a utekať do práce alebo do školy. Ja hneď po prebudení vypijem pohár čistej vody a pripravujem raňajky. Umyjem si zuby, namaľujem sa, oblečiem a utekám do školy alebo do práce.

Snažím sa však aby som zažila každý deň niečo výnimočné a neobyčajné. Niečo, čo ma poteší a dokáže mi, že môj život žijem správne. Presne tak ako chcem 🙂

Dnešný deň nemohol začať lepšie! Po dlhšej dobe som spala až do 8:30. Po prebudneí som ako obyčajne vypila pohár vody s citrónom a išla som pripravovať raňajky. Tie už tak obyčajné neboli, pretože neboli len pre mňa, ale aj pre moju sesternicu, ktorá prišla na návštevu.

Povedala som si, že raňajkovať v jedálni za kuchynským stolom môžeme kedykoľvek. Tak som v mojej izbe pripravila raňajkové posedeníčko na zemi. Roprávala mi  jej zážitky z dovolenky v Holandsku a ja zasa moje za posledné dni. Vypli sme a užívali sme si daný okamih spoločne. Bez telefónu len s dobrým a zdravým jedlom 🙂

Recept: 

Budeme potrebovať: 

2 vajcia

2pl kokosu

1pl kakaa

5pl špaldovej múky

2 čl trstinového cukru

1 banán

Postup: 

Vymiešame vajcia s cukrom a banánom. Postupne pridávame múku, kokos, kakao a mlieko. Cesto poriadne zamiešame a na panvici s kokosovým olejom tvoríme lievance.

 

Za takéto chvíľe v živote som nesmierne vďačná.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...