Z môjho života

Prepracovaný do dokonalosti alebo ako si obľúbiť upratovanie. RECENZIA.

.a to ti nevadia chlpy? 

A koľkokrát denne musíš vysávať? Chodí na gauč? A to vážne máš chlpy všade? Myslím, že by som dokázala z rukáva vysypať minimálne ďalších 20 podobných otázok. Áno, taký je život so psom. Ale, ak sú chlpy jediné negatívum toho krásneho a čistého vzťahu, prečo nie? S tými sa dá  našťastie jednoducho bojovať, a tak bojujem. Denne, všade a stále. Paradoxne, niekedy sa aj sama poteším, keď sedím v práci, ťukám do klávesnice a v tom mi pristane Tobiho chlp na stole, bez toho, aby bol niekedy v miestnosti. Ale o tom potom…tento príspevok by som rada venovala vám, ktorí radi upratujete, ale zároveň ste psíčkari alebo „mačkiari“ alebo máte detičky. Tak poďme na to. 

.trikrát áno, postupuješ do finálne.

Keď mi jedného dňa pípol e-mail od spoločnosti Thomas, nevedela som, čo si podľa názvu predstaviť, tak som s veľkou zvedavosťou (taká totiž ja som, zvedavá) otvorila e-mail. VYSÁVAČ. Kamaráti, bola to ponuka na vysávač, v momente, kedy som už bola mierne zúfala z toho, že ten starý nevysáva, ako má. V tom momente, kedy som pozerala všetky možné stránky a robila si vlastný rešerš, do akého vysávača sa (ne)oplatí investovať. Presne v tom momente mi prišiel e-mail, či by som mohla skúsiť do dokonalosti premakaný vysávať THOMAS AQUA + PET & FAMILY PLUS. Trikrát áno, postupuješ do finálne, taká bola moja odpoveď na prvú. Oslavný tanec prišiel až po jeho vyskúšaní. Pokračujeme… ☺

.prepracovaný do dokonalosti.

…taký je vysávač značky THOMAS. Výborný pomocník uľahčujúci odstraňovanie nečistôt, prachu, ale čo je pre mňa najpodstatnejšie Tobiho (zvieracích) chlpov. Funguje bez vreciek, a tak jednoducho a najmä hygienicky dokáže povysávať väčší neporiadok, ale rovnako dobre zachytí aj drobné čiastočky prachu. A to nie je všetko…toto super delo obsahuje systém tlakového postreku na mokré vysávaniečistenie škvŕn z kobercov alebo čalúnenia, na čo sa používa práve technológia AQUA +

.voda a vysávač? Nie je problém.

Vysávač THOMAS AQUA + PET & FAMILY PLUS je pre mňa jedinečný najmä tým, že dokáže robiť viac vecí naraz. Viete, mne je multitasking viac ako blízky, a tak ma nielen ľudia, ale aj technológie, ktoré to dokážu veľmi potešiť a získať si moju priazeň…áno, stále píšem o vysávači, ale uznajte, predstavte si, že nám stačí len liter vody a po upratovaní ju môžeme vyliať spolu s nazbieranou špinou. Neviem ako vás, ale mňa len táto myšlienka dokáže upokojiť. Vďaka vodnej filtrácii nemôžu tak nečistoty a prach uniknúť naspäť do vzduchu v miestnosti. Skôr naopak ich prepracovaným systémom sa môže výrazne zlepšiť kvalita vzduchu v priestore. Je dokonalý, čo poviete?☺

.moje top 3, prečo práve vysávač THOMAS.

Zvládne suché aj mokré vysávanie bez námahy. Krásne vyčistí priestor nielen od zvieracích chlpov, ale aj prachu či iného neporiadku, ktorý nás denne trápi a zároveň nechá priestor svieži. Hlavica určená na mokré vysávanie čalúnenia dokáže preniknúť do vlákien a jednoducho odstrániť aj prípadné hlboké škvrny. 

Zhrnutie  na záver 

– maximálny výkon motora vysávača THOMAS  je 1700W

– obsahujte tri stupne sacieho výkonu s funkciou ECO – Control, 

– vysáva bez vreciek na prach, 

– má účinnú turbo hubicu

– obsahuje umývateľný filter HEPA 13

filtračný systém AQUA + viaže zvieracie chlpy, prach aj roztoče bez vzniku zápachu. 

Uznajte, značka THOMAS je naozaj lídrom medzi výrobcami vysávačov v Európe. Na trhu pôsobí od roku 1900, čo je naozaj úctyhodné…naďalej však  k svojim produktom pristupuje inovatívne, aby si prišiel na svoje aj ten najnáročnejší zákazník. 

Pikoška na záver

Produkty značky THOMAS sú vyrábané výhradne v Nemecku. Náš Thomas sa už nevolá Thomas, ale Cyprián a s Tobinkom spravili vzájomnú dohodu…Tobinko sa postará o pravidelný prísun chlpov a Cyprián všetko svedomito poupratuje. Tak úlohy máme rozdelené, môžeme ich ísť plniť zo zoznamu úloh. 

V prípade doplňujúcich otázok či záujmu o  ešte viac informácii navštívte stánku Thomas alebo mi pokojne napíšte do správy a spoločne vám radi odpovieme. 

Dovysávania, kamoši. 

Tento príspevok je vytvorený v spolupráci so značkou Thomas.

Mohlo by sa vám tiež páčiť...