Z môjho života

Vďačnosť

Ďakujem.

Ďakujem každý deň, každé ráno, každý večer. Vždy keď sa zobúdzam zdravá, keď zaspávam s tým, že som prežila super deň. Ďakujem za moju rodinu, môjho priateľa. Ďakujem za všetko, čo mi život ponúka.

Vďačnosť by mala byť súčasťou života každého z nás. Nestojí nič a pritom dokáže dať veľa. Keď som bola malá bola som introvert, veľmi veľký intorovert. Bála som sa a dávala som môj strach najavo. Ale už ako dieťa som snívala. Snívala som o tom, že by som niekedy raz chcela robiť niečo, čo ma bude baviť. Hľadala som to a ako som tak rástla, tak som to našla.

Toto je to, čo chcem robiť. Chcem byť šťastná, chcem byť každý deň vďačná za niečo v mojom živote. Chcem tvoriť, žiť a byť sama sebou. Kamkoľvek sa dostanem, chcem aby ma to robilo šťastnou.

Chcela som týmto pripomenúť aby sme nezabúdali byť vďační. Za každú príležitosť, za každú možnosť niečo nové prežiť a niečo nové sa naučiť. Za každý nový deň. Za všetko, čo nám veľakrát môže prísť, ako prirodzené a samozrejmé. Neberme v živote veci a najmä ľudí, ako samozrejmosť. Vážme si ich a vážme si najmä čas strávení s nimi.

Veľakrát sa stretávame s ťažkými situáciami, ktoré nás vo svojej podstate posúvajú vpred. Učia a formujú nás a našu osobnosť. Buďme vďační aj za ne. Ukazujú nám naše hranice a čo všetko sme schopní zvládnuť. Tešme sa z maličkostí, o tom to celé je. Nepotrebujeme drahé autá, šperky a všetky také tie povrchné veci, ktoré sú v konečnom dôsledku nepodstatné. Buďme vďační, že môžeme ráno vstať z postele, že môžeme ísť do práce alebo sa vzdelávať.

Nezabúdajme byť vďační každý deň 🙂

Byť šťastný, znamená byť absolútne spokojný s tým , kto si!

#AD

Krásna biela a vzdušná košielka, modré pruhované  šaty, klobúk a biele šaty sú z https://www.ffmoda.com/sk/

Mohlo by sa vám tiež páčiť...