Z môjho života

Košice Fashion Week

Ahojte,

Poznáte ten pocit, keď si niečo prajete alebo snívate o niečom, a ono sa vám to splní? Pevne verím, že áno a ak aj náhodou nie, tak každému z vás prajem, aby sa vám to podarilo. Mne sa to podarilo a som za to nesmierne vďačná. No, aby som bola konečne konkrétna a trošička vám vysvetlila prečo som stále taká rozčarovaná z nášho prvého PressTripu v Košiciach, tak idem na to.

Jedného dňa, keď sme boli s Jakubom na obede mi volala Veronika. Veronika je osoba, ktorá podľa mňa vybaví hádam všetko na svete. Je to jedno z najmilších žien, aké poznám a to nepreháňam. Je to taký malý smejko s úprimným pohľadom, aký sa v dnešnej dobe len tak nevidí. Po zdvihnutí telefónu som hneď vedela, že niečo pre nás chystá. Spýtala sa ma, čo robíme 10-12. novembra a či nepôjdeme do Košíc.  Áno, moja odpoveď bola jednoznačná ÁNO! V skratke mi povedala, že budeme mať zabezpečené ubytovanie, pôjdeme na košický FashionWeek a skúsi vybaviť aj dopravu na miesto. No, len to som ešte ani len netušila, že sa tam budeme mať všetci ako v rozprávke. Aspoň ja som to tak s Jakubom cítila, ale myslím si ,že môžem kľudne rozprávať za všetkých zúčastnených. Stretli sme sa úžasná partička ľudí a ani vo sne by mi nenapadlo, že by sme si tak sadli. Všetkých účastníkov zájazdu nájdete označených na konci článku, tak si ich nezabudnite pozrieť, pretože každá jedna žienka je niečim výnimočná, krásna a inšpiratívna.

10. novembra sa začal víkend plný zážitkov na celý život. Doobeda sme si vyzdvihli naše malé červené žihadielko, ktorým bol Ford Focus. Ak ste čítali na Instagrame viete, že som unesená z jeho farby a veľkosti. Jakub bol zasa z podvozku, motora a všetkých tých dôležitých veciach pri výbere auta 😀 Milý Fordík veľmi pekne ĎAKUJEME, že si sa nám postaral o bezpečnú, zážitkovú a pohodlnú cestu. Už si na teba šetrím.

Po skoro piatich hodinách sme sa všetci stretli v nádhernom hoteli City Residance, ku ktorému sa ešte neskôr dostanem, pretože o ňom je veru fakt čo písať. Naša ale prvá zastávka bola v SoupCulture , kde sme ochutnali výborné polievočky v jedlých pohárikoch, čím vlastne šetria aj životné prostredie. V ponuke majú aj vegánske polievky, čiže aj my všetci „intoleranční“ sme si prišli na svoje. Určite ak budete mať cestu do Košíc, alebo tam bývate a ešte ste toto útulné miestočko nenavšítili, tak to napravte 🙂 stojí to za to! Ja som mala výbornú mrkvovú a Jakub šampiónovú polievočku. 

Po výbornej večeri sme sa všetci hodili do gala a nasledovala druhá časť programu a to Košice Fashion Week  , na ktorý sme sa všetky tešili. Úprimne som sa aj trošičku bála, ako to celé zvládnem. Predsa len baby sú už v móde ostrielané a vedia sa v tomto svete pohybovať. Ale myslím si, že práve vďaka nim som to zvládla a užila si celú atmosféru. Prvý večer sme mali možnosť pozrieť si prehliadky z módneho domu Alizé a taktiež značky BCBG MAXAZRIA. Spoločné fotky nemohli samozrejme chýbať a máme ich viac než dosť 🙂

Veľmi pekne ďakujeme organizátorom, že nám poskytli možnosť nakúknuť aj do Backstagu, ktorý bol podľa mňa veľmi pokojný. Čakala som, že tam bude prevládať stres, chaos a panika, ale atmosférou príjemne prekvapili.

Po prehliadkach nás čakalo prekvapenie, ktoré zorganizovala samozrejme naša Veronika. A teda, náš prvý večer sme zakončili v reštaurácii DVA DVE  Keď sme sa spýtali, prečo práve takýto názov, tak nám to bezprestredný, milý a priateľský majiteľ vysvetlil veľmi jednoducho. Neviete či povedať DVA pivá alebo DVE pivá, tak aby nevznikol chaos a všetci si rozumeli 😀 Čakala nás ochutnávka oranžových vín a k tomu nám ochotne servírovali rôzne oranžové dobrôtky, ktoré ako môžete vidieť, nie len vyzerali perfektne, ale aj tak chutili. Osobne som netušila, že existuje toľko druhov vín keďže som vinásky analfabet. Vďaka ochutnávke a najmä pánovi, ktorý sa nám celý večer venoval som v tejto sfére už o niečo múdrejšia. Možno aj preto, že nám o víne rozprávali ako o súčasti nášho života.

Účastníci zájazdu alebo všetky členky novej dievčenskej tanečnej skupiny a ich polovičky 😀

Naša blogerská mamina Veronika  a Marek , Ivanka a Peťo , Lenka a Jojo, Markétka , Peťka  , ja a Jakub 

Viac o rozprávkovom hoteli, druhom prehliadkovom dni a ďalších zážitkoch sa dočítate v ďalšom príspevku, ktorý pre vás pripravujem 🙂

Simi <3

Mohlo by sa vám tiež páčiť...