Z môjho života

Fotenie nového katalógu pre Enii-nails

Ahojte

Dúfam, že ste prežili krásne sviatky v kruhu rodiny a priateľov. V tomto príspevku by som vám chcel napísať niečo o značke Enii-nails a fotení nového katalógu na rok 2018, ktorého budem súčasťou.

Posledný októbrový deň som sa zúčastnila fotenia nového katalógu profesionálnej nechtovej značky Enii-nails. Ak ma sledujete dlhšie, tak viete, že som pre Enii už párkrát fotila a teda so všetkou skromnosťou a radosťou môžem povedať, že som tvárou ich značky. Prvé fotenia zastrešovala Katka Opatovská. Toto posledné fotila takisto šikovná Nicole Lieskovská. Celé doobedie sme strávili v ateliéri PopStudio v pôvodnej Cvernovke. Keď si odmyslím tú zimu, ktorú sme tam mali, tak sme sa, teda ja určite cítili maximálne spokojne. Atoška bola superská a priateľská.

O make-up sa mi postarala šikovníčka Luccifer. Vďaka jej zlatým rúčkam som sa cítila ako princezná. A teda som sa po dlhšej dobe vcítila do čias, keď som mala ešte o desať kilogramov menej a fotila oveľa častejšie 😀 nebudeme si tu ale písať o zvrátenom modelingovom svete, že áno? Fotenia pre Enii boli vždy zábavné, uvoľnené a miestami aj náročné. Fotiť nechty v konečnom dôsledku nie je vôbec tak jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Vlastne pokiaľ som nezačala robiť pre túto značku som ani len netušila, ako viem ohnúť a vykrútiť prsty 😀

Výsledok fotenia s Nicole.

Enii-nails dbá o kvalitu produktov a spokojnosť všetkých zákazničiek. Produkty sú certifikované a pochádzajú prevažne z Európskej únie. Neustále sledujú trendy a okrem ich overených produktov a techník prinášajú atraktívne novinky. Aj preto aby práca s ich značkou bola jednoduchšia a zároveň potešujúca.

Ako plynul čas značky Enii-nails? 

  • V roku 2005 boli založené dve spoločnosti a to ENII-trade, s.r.o. v Českej republike a ENII, s.r.o. na Slovensku. Oficiálne zaregistrovali ochrannú známku ENII-NAILS. Prvých päť rokov pôsobili len na českom a slovenskom trhu.
  • V rokoch 2008 – 2009 si zaobstarali vlastné prietory pre firmy v Českej republike – Uherské Hradište a na Slovensku v Gbeloch.
  • V roku 2010 sa rozhodli expandovať na zahranišný trh s účasťou na medzinárodných európskych výstav.
  • Od roku 2012 sa každoročne zúčastňujú najväčšej európskej kozmetickej výstavy Cosmoprof Worldwide Bologna v Taliansku. Úzko spolupracujú aj s talianským obchodným partnerom.
  • V roku 2013 prvýkrát vystupovali na výstave Trend of Beauty vo Viedni v Rakúsku.
  • V roku 2014 nastal výrazný medzník pre značku Enii a to taký, že založili spoločnosť ENII-NAIL:S, Hungary Ktt v Maďarsku.

V súčastnosti značka Enii-nails dodáva profesionálne produkty do celej Európy.

Nechty sú vizitka ženy! Či už máte gélové alebo svoje prirodzené, starajte sa o ne zodpovedne.

Ďakujem Enii-nails za možnosť byť vašou súčasťou.

Dúfam, že sa vám fotky páčia 🙂 Majte sa krásne <3

Simi <3

Mohlo by sa vám tiež páčiť...