Z môjho života

#Forever21

Ahojte 🙂

Všetci určite dávno vieme, že Forever21 je na Slovensku už hodnú chvíľu. Ja som príchod značky registrovala, ale nikdy som sa ďalej, ako za výklady nedostala. Vždy som len prechádzala okolo a letecky nakúkala, čo majú nové a premýšlala, kedy sa tam konečne zastavím. Konečne nastal ten čas aj pre mňa a minulý týždeň som bola podrobne omrknúť všetky kúsky.

Nikdy som nemala blízko k príliš extravagantným módnym výstrelkom. Avšak som žena a ako správna žena mám okrem vybudovanej závislosti na topánkach, rada keď sa môžem obliecť ako ŽENA. A najmä, keď sa aj vďaka oblečeniu tak cítim. Obliekam sa tak, aby som sa cítila dobre, pohodlne a aby som sa v spoločnosti nemusela hanbiť a báť sa zohnúť, keď mi niečo spadne na zem. Za mňa však niekedy rozhoduje aj moja nálada. Sem tam mám dni, kedy si oblečiem čierne tepláky, sivú miniku, obujem športové tenisky a proste neriešim. Inokedy zasa neviem, čo od dobroty a stojím, kombinujem pred skriňou aj hodinu. Ale to asi každá z nás dobre pozná 🙂

Vo Forever21 som si našla hádam z každého rožka troška a takto som si to skombinovala. Ak sa Vám oblečenie,ktoré som si vybrala a fotky páčia/nepáčia budem rada, ak mi napíšete a poviete Váš názor.

Fotil: Jakubi

Forever21 x Simi

Mohlo by sa vám tiež páčiť...