Z môjho života

Talianska obuv Speroni

Od malička mi mamina do hlavy vštepovala, že topánky a posteľ sú základ, a myslím si, že mala veľkú pravdu. Na mňa to sedí úplne a pokiaľ teda niekde nebehám, tak spím. Z fotiek nižšie Vám je jasné, že dnes nebudem písať o postieľke a o spaní, ale práve o topánkach.

Som žena! A ako správna žena mám už asi automaticky v sebe vytvorenú závislosť na topánkach. Ale keď topánok nie je nikdy dosť, no nie?

Nedávno som sa ako slepé kura k žitu dostala do malinkého obchodu na Mýtnej ulici v Bratislave. Obchodík, ktorý sa nazýva SPERONI, ponúka exkluzívne talianské topánky nielen pre ženy, ale aj pre mužov. V Speroni dbajú o to, aby bol každý pár topánok jedinečný a kvalitný. Práve vďaka tomu si získali moje topánkové srdiečko. Myslím si, že v tejto dobe chcú byť ľudia výnimoční a neprehliadnuteľní, a presne toto nám Speroni ponúka. Zo všetkých modelov ponúkajú len minimálne množstvo, niekedy len jeden pár z každej veľkosti. Na jednej strane sa mi to páči, pretože aj týmto si udržiavajú svoju filozofiu, a to JEDINEČNOSŤ a VÝNIMOČNOSŤ. Na druhej strane sa mi to nepáči, pretože takéto topánky by si zaslúžilo nosiť oveľa viac ľudí 🙂 Najväčší paradox je, že majiteľmi značky sú chlapi.

Keď som bola na návšteve v Speroni, tak som sa nevedela vynadívať na všetky tie krásne topánky. Vyskúšala som ich mnoho, no najviac ma zaujali tieto tri páry, ktoré sú ako papučky. Dokonca sú podľa mňa vhodné aj na každodenné nosenie, pretože perfektne oživia každý jeden outfit.

Ak budete mať niekedy chuť ísť nakupovať topánočky do vášho šatníka, určite zbehnite aj na Mýtnu 42. A možno sa tam aj stretneme 🙂

SPERONI: https://speroni.sk upozoňujem však, že na stránke nie sú všetky produkty, ktoré ponúkajú na predajni.

Fotil: Jakub

Simi x Speroni

Mohlo by sa vám tiež páčiť...